Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Poświętne

Aktualnie znajdujesz się na:

Program Rodzina 500+. Nowy okres zasiłkowy 2021/2022

 

K O M U N I K A T

Ośrodek Pomocy Społecznej w Poświętnem Dział Świadczeń Rodzinnych przypomina, że trwa przyjmowanie wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500 + na nowy okres świadczeniowy, czyli od 1 czerwca 2021 roku do 31 maja 2022 roku.
Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku (od lutego 2021r.) prosimy o ich składnie do 30 czerwca 2021r. (w razie złożenia wniosku po tym terminie, świadczenia będą wypłacane od miesiąca złożenia wniosku tj. bez wyrównania za czerwiec). Wnioski można składać osobiście w Ośrodku Pomocy Społecznej w Poświętnem (UWAGA ZMIANA SIEDZIBY: POŚWIĘTNE, UL. SZKOLNA 2, 05-326 POŚWIĘTNE – budynek obok ośrodka zdrowia)  lub drogą elektroniczną za pośrednictwem portalu Empatia, przez bankowość elektroniczną lub przez portal PUE ZUS.

 

U W A G A

W A Ż N Y  K O M U N I K A T

Z uwagi na panującą sytuację epidemiczną oraz w trosce o Państwa i Nasze bezpieczeństwo prosimy, aby załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie.

Dokumenty i wnioski do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Poświętnem można złożyć elektronicznie oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Prosimy, aby w miarę możliwości wnioski o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego 500 + składać w formie elektronicznej za pośrednictwem bankowości elektronicznej, portalu EMPATIA lub portalu ZUS PUE.

Osoby, które chcą złożyć wnioski osobiście lub pobrać druki wniosków proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania pod nr tel. 25 752 03 15.

W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 25 752 03 15.

 

Metadane

Data publikacji : 28.06.2019
Data modyfikacji : 10.11.2021
Podmiot udostępniający informację:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Poświętne
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Grażyna Prostko
Osoba modyfikująca informację:
Grażyna Prostko

Opcje strony

do góry